Airwheel S3 - Prezentacja

  • Source:

Airwheel S3

 

Zupełnie inne urządzenie niż pojazdy z serii X oraz Q. Airwheel S3 to urządzenie bardzo podobne do szeroko znanego Segway’a, lecz wyprzedzające go w wielu aspektach. Uwagę należy zwrócić na bardzo ciekawy i nowoczesny design oraz przede wszystkim na parametry techniczne i jezdne.

 

Mobilność

 

      Model S3 charakteryzuje się niską wagą 22,4kg i wykręcanym stojanem. Jak się to ma do funkcjonalności? Bardzo łatwo zapakować urządzenie do samochodu. Jest to waga, z która poradzi sobie każdy dorosły człowiek, a to wiąże się z możliwością zabrania ze sobą Airwheel’a S3 praktycznie w każde miejsce, co jest wielką przewagą w porównaniu do Segway’a.

 

Wykonanie

 

      Na parę zdań zasługują również materiały z których został wykonany Airwheel. Bez wątpliwości każda część urządzenia została 2 razy przemyślana. Urządzenie jest w pełni wodoodporne, elementy wykonane są z bardzo wytrzymałego stopu magnezowo aluminiowego, miejsce na stopy zostało pokryte kauczukiem, przez co nawet w siarczystym deszczu można stać stabilnie.

 

Bezpieczeństwo

 

      Przed wprowadzeniem na rynek Europejski urządzenie zostało przetestowane przez odpowiednie komisje i otrzymało certyfikat CE, który zapewnia, że urządzenie spełnia wymogi prawne Unii Europejskiej. Maksymalna prędkość jazdy to 18km/h jest to blisko 5 razy więcej niż tępo przeciętnego marszu, po przekroczeniu prędkości 12km/h włączony zostaje alarm ostrzegawczy, po przekroczeniu 16km/h urządzenie automatycznie zwalnia. Bardzo dobrze została również rozwiązana kwestia oświetlenia, w którego skład wchodzi tylne światło czerwone, światło hamowania, ledowe oświetlenie na stojanie oraz dwa przednie światła. Światło hamowania włącza się automatycznie natomiast pozostałe światła włączane są ręcznie za pomocą pilota dołączonego do urządzenia.

Dodatkowo światła ledowe zamontowane na całej długości stojana oraz kierownicy dają imponujący efekt.

 

Parametry jezdne oraz techniczne

 

      Dostępne urządzenia są wyposażone w baterie o mocy 540Wh i silnik o mocy 1000W - daje to zasięg na poziomie 30km. Wyświetlacz wskazuje informacje o osiąganej aktualnie prędkości, stanie baterii, przebiegu
i temperaturze.

 

Dodatkowe informacje:

 

    Urządzenie włączane jest za pomocą specjalnego pilota, który oprócz funkcji włączenia posiada również funkcje wyboru i włączania świateł.

     Ponadto Airwheel wyposażony jest w 2 głośniki i bluetooth, za pomocą którego podczas jazdy można odtwarzać muzykę z urządzenia mobilnego.  

      S3 to bez wątpienia najlepsza propozycja na Polskim rynku w tej kategorii, nie tylko ze względów technicznych, lecz także cenowych. Urządzenie bardzo dobrze się prezentuje i jest bardzo funkcjonalne. Niewątpliwą przewagą mniejszych propozycji z serii X oraz jest fakt, że łatwo zabrać je do pracy, wnieść na wyższe piętro czy po prostu do domu. Przewagą S3 nad pozostałymi naszymi propozycjami jest łatwość jazdy. Nauka zajmuje parę minut, łatwo jest jechać z minimalną prędkością czy stać w miejscu. W kategorii Segway w Polsce nie ma sobie równych.

 

Previous:8 Groups Targeted as Promising Electric Unicycle Customers
Next:Self-balancing Scooter: The Best Family Commute Partner