Airwheel. Pojazd który czyta w Twoich myślach.

  • Source:

Airwheel to pojazd, który Możesz umieścić w plecaku! Możesz jechać z nim autobusem lub metrem! Airwheel to pojazd, który jest tylko dla Ciebie! Jest mały, wyjątkowy, przenośny i zaawansowany technologicznie. Podróżując z nim po ruchliwych ulicach będziesz wyróżniał się stylem a wszystkie oczy będą zwrócone na Ciebie.


Jest łatwy w obsłudze. Wystarczy kilka chwil aby zacząć na nim jeździć a wtedy poczujesz jak bardzo użytecznym jest urządzeniem. Możesz zabrać go do swojego biura, do szkoły, do autobusu, gdzie tylko chcesz. Wykorzystywać wedle własnych potrzeb. Jako bezpośredni środek transportu, jako środek pośredni, do relaksu czy aktywnego spędzania wolnego czasu.  Airwheel może być też fantastycznym prezentem dla przyjaciół, rodziny, klientów i współpracowników.

 

Jeśli jesteś szefem będzie to szykowna premia dla Twoich pracowników. Jeśli jesteś biznesmenem będzie to idealny prezent dla najlepszych klientów i promocja Twojej firmy. Jeśli pracujesz w biurze możesz zapomnieć o staniu w korkach i przyjechać nim pod sam fotel. Jeśli jesteś studentem, możesz zamienić męczący rower na pojazd praktyczniejszy, szybszy i wygodniejszy.


Zasilanie pochodzi z baterii litowej wygodnej do ładowania za pomocą dołączonego zasilacza, a samo ładowanie trwa jedynie 90 minut. Możesz przejechać na urządzeniu około 20 km z maksymalną prędkością 18km/h po każdym pełnym naładowaniu. Bez emisji spalin lub zniszczenia środowiska. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii całkowite sterowanie oraz hamowanie urządzeniem odbywa się za pomocą przeniesienia środka ciężkości. Przechylasz się a Airwheel jakby czytał w Twoich myślach.

 

Previous:Airwheel Escorts Your Commute Trip
Next:Make travel easy and safe, hi tech - configuration is not furnishings