Dlaczego postawić na Airwheel?

  • Source:0

Ponieważ jest to ekologiczne, prawie darmowe w użytkowaniu, niewielkie, ciche i przenośne urządzenie, które zdobywa coraz większą popularność na świecie, będąc wspaniałą alternatywą dla zatłoczonych i spóźniających się autobusów, samochodów stojących w niekończących się korkach, gabarytowych rowerów czy długich i męczących dojściach do pracy, szkoły czy wszędzie tam gdzie akurat musimy się dostać, a także jako fantastyczne urządzenie rekreacyjne.

Wyprodukowane zostało z podzespołów największych i najbardziej solidnych firm świata ( m.in. Sony, Samsung, Panasonic )

Z Airwheel każda podróż to czysta przyjemność.
Nie musisz szukać miejsca parkingowego bo możesz zabrać go ze sobą do biura.
Nie musisz szukać stojaka na rowery bo możesz zabrać go na uczelnie w plecaku.
Nie musisz pokonywać pieszo długich dystansów od autobusu do pracy czy domu bo z Airwheel-em możesz przyjechać pod same drzwi a nawet jeszcze dalej.
W razie potrzeby możesz też zabrać go do samochodu czy autobusu. Jest mniejszy niż przeciętny szkolny plecak

Obsługa urządzenia jest dziecinnie prosta. Wystarczy je jedynie... włączyć!! Resztę Airwheel zrobi "sam" tak jakby "czytał w Twoich myślach". Sterowanie odbywa się w najbardziej naturalny dla człowieka sposób, czyli poprzez balans ciała. Wystarczy lekki pochył w odpowiednim kierunku a urządzenie właśnie w tym kierunku pojedzie. Tak samo sytuacja ma się z przyspieszaniem czy hamowaniem. System żyroskopowy dba o to aby urządzenie cały czas utrzymywało równowagę.

Jazda Airwheel-em jest prawie darmowa. Dzięki zasilaniu elektrycznemu z akumulatora litowego, którego żywotność wynosi nawet 5 lat urządzenie jest w stanie przejechać ok 20 km. Pełne naładowanie baterii kosztuje ok 8 razy mniej niż jeden bilet autobusowy.

Previous:Airwheel X8
Next:Iščemo člane trening ekipe TopWheels za Slovenijo! Možnost zaslužka z vožnjo na Airwheelu!