Airwheel X8

  • Source:

Jako, że jesteśmy coraz bardziej uzależnieni od różnych środków transportu, pojawienie się monocykli elektrycznych przykuwa szeroką uwagę. Airwheel ułatwia nam życie, dostarczając nową alternatywę dla tradycyjnych środków transportu. Airwheel jest idealnym sposobem na dostanie się do obranego celu i to bez zatruwania środowiska.

Czym dokładnie jest Airwheel? Ogólnie rzecz biorąc, jest to znakomite rozwiązanie przy krótkich podróżach do ok 20-40km. Należy do rodziny samobalansujących skuterów, które inteligentne odpowiadają na ruchy Twojego ciała.

Weźmy na przykład model X8.

Zadebiutował w sierpniu 2014 r i jest to najnowszy wydany model serii X. W porównaniu z  X3, X5 i X6 oferuje zmieniony wygląd zewnętrzny, carbonową obudowę i większy rozmiar koła. Airwheel X8 waży 11 kg, porusza się z max. prędkością 18 kilometrów na godzinę i osiąga zasięg 23 km na jednym ładowaniu. Maksymalne obciążenie wynosi 120 kg.

X8 jest  wyposażony w pas treningowy oraz boczne kółka, które będą bardzo pomocne dla początkujących. Z kółkami początkujący mogą nauczyć się podstaw jazdy już w ciągu 2 minut. Bez kółek technika jazdy jest podobna do jazdy rowerem, utrzymanie prędkości ułatwia utrzymanie równowagi.

Airwheel X8, posiada inteligentny procesor oraz zaawansowane oprogramowanie sterujące, oparte na  technologii wykorzystywanej w lotnictwie, które gwarantujące bezpieczeństwo jazdy.

Standardowe wyposażenie obejmuje ładowarkę, pas treningowy, parę bocznych kółek i złącze pompki. Dostępny jest też szeroki wachlarz dodatkowych akcesoriów.

Previous:Nema mnogo vremena za traćenje. Tko će biti pobjednik?
Next:Dlaczego postawić na Airwheel?