Wózek inwalidzki elektryczny - Airwheel H3S - opis

  • Source:airwheelpoland.com

Innowacyjność to pierwsze imię marki Airwheel. Od początku istnienia firma skupiła się na elektrycznych pojazdach. Doświadczenie w tej gamie produktów pozwoliło na rozszerzenie oferty na kolejne typy produktów. Najnowszą propozycją od naszej firmy jest wózek inwalidzki elektryczny – Airwheel H3S.

W wózku zastosowano kilka rozwiązań nie znanych do tej pory w wózkach elektrycznych inwalidzkich.

- Redukcja wagi pojazdu – 31kg możemy to z całą odpowiedzialnością powiedzieć najlżejszy wózek, który można kupić w tym momencie w Polsce. Pytanie zatem jakim kosztem ?

Odpowiedz jest zaskakująca bo wraz z redukcją wagi w wózku nie brakuje niczego a wręcz posiada funkcje do tej pory nieznane. Stało się tak dlatego, że inni producenci nie poszli do przodu a ich wózki są produkowane w niezmiennej formie często od kilku do kilkunastu lat.

Airwheel H3S jest produktem zaprojektowanym i stworzonym w drugiej połowie 2017 r. Stąd skorzystano z nieznanych wcześniej technologii takich jak akumulatory litowo-jonowe, silniki bezszczotkowe, lekkie stopy aluminium czy moduły aplikacji do smartphonów.

Airwheel H3S wnosi wózki elektryczne inwalidzki na zupełnie inny technologicznie poziom.

- Zasięg: 35 – 40km.

- Składanie: Składanie odbywa się w pełni automatycznie, wystarczy nacisnąć jeden guzik na panelu sterowanie a wózek złoży się do rozmiarów dzięki którym można swobodnie włożyć go do bagażnika każdego samochodu.

- Panel sterowania – na panelu znajdziemy diody pokazujące stopień naładowania akumulatora, przyciski za pomocą których możemy ustalać prędkość, włącznik oświetlenia, sygnalizator dźwiękowy przyciski do składania i rozkładani wózka oraz oczywiście kontroler do sterowania nim.

- Oświetlenie – pod kontrolerem znajduje się dioda o mocy 150 lumenów która oświetleni nam drogę.

Rozładowany akumulator – jeśli nawet rozładuje Ci się akumulator możesz przejść w tryb pchania wózka. Wystarczy odblokować silniki a osoba z tyłu może Cię pchać jak na tradycyjnym wózku.

Airwheel To jeszcze więcej możliwości, dokładny opis produktu, parametry zdjęcia i video znajdą Państwo na naszej stronie AirwheelPoland.com

Previous:Express Your Love with the Unique Airwheel Smart Gadgets on Valentine's Day
Next:Airwheel Smart Electric Bicycles Integrate Technology into Traditional Bicycles